Avalehekülg


Kodanikuportaal tänab

 • Täname kõiki portaali külastajaid.

  Tagasiside on olnud piisav selleks, et jätkuvalt kajastada teemasid, mis on olulised tavakodanikule.

  Lugupidamisega
  Teie kodanikuportaal • Inimesed on õiguskorra tarbijad

 • MTÜ TIKO on kujundanud seisukoha, et Eesti Vabariigis elavad inimesed on meie Riigikogu ja Valitsuse ning muude avalik – õiguslike asutuste ning ettevõtete tegevuse tarbijad.

  Vaata teemat MTÜ TIKO link **Päevauudised • Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste kontaktandmed

 • Lp Külastaja

  Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste edastamise osas on kodanikuportaalil üldtunnustatud põhimõtetest lähtuvalt õigus neid edastada või blokeerida.

  Küsimuste, uudiste ja info korral saate need esitada info@kodanikuportaal.eu .
  Küsimuse korral lisage, millal soovite vastust ning info või uudise esitamise korral võite jääda avalikuks kui ka anonüümseks, tehes oma edastuses vastava kirje.
  Head küsimist ja info edastamist

  Arvamusi avaldatud uudiste ja teemade kohta saate avaldada arvamus@kodanikuportaal.eu .
  Head arvamuse esitamist

  Tegusat toimetamist kõigile
  Kodanikuportaal • Portaali kontaktandmed

 • Hea külastaja
  Kodanikuportaalis kajastatud uudiste, teadaannete ja muu info kohta saate küsimusi esitada toimetaja uudistes avaldatud E-mailide kaudu.
  Lugupidamisega
  Toimetaja •  
    Tna, 19.08
    17..22   Hommikul pilvisus tiheneb. Vihmahood liiguvad saartelt mandrile, kohati vimalik ike. Prastlunal alates saartest pilvisus hreneb ja sadu lakkab. Puhub edela- ja lnetuul 6-11, rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on 17..22C.
    Phapev, 19.08
  13..18   sel: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja on ikest. Puhub luna- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. hutemperatuur on 13..18C. Peval: Pilves selgimistega ilm. Vihmahood liiguvad lnest itta, kohati vimalik ike. Prastlunal alates Lne- Eesti saartelt pilvisus hreneb ja sadu lakkab. Puhub edela- ja lnetuul 6-11, rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on 17..22C.
  17..22  
    Esmaspev, 20.08
  10..17   sel: Vhese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub lnekaare tuul 3-9, hakul phjarannikul lnetuul puhanguti 14 m/s. hutemperatuur on 10..15, rannikul kohati 17C. Peval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, htul on sadu kohati tugev, on ikeseoht. Puhub muutliku suunaga tuul 2-8 m/s, htul Liivi lahe mbruses edelatuul puhanguti 14 m/s. hutemperatuur on 18..23C.
  18..23  
    Teisipev, 21.08
  11..16   sel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, kohati on sadu tugev, prast keskd lnepoolt alates saju vimalus vheneb. Puhub lne- ja loodetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on 11..16C. Peval: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lne- ja loodetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on 16..20C.
  16..20  
   Pike
     tuseb: 05:44
     loojub: 21:05
   EMHI
   Hoiatused
   Ilm täna
   Ilm merel ja Peipsil
   Rannainfo