Avalehekülg


Kodanikuportaal tänab

 • Täname kõiki portaali külastajaid.

  Tagasiside on olnud piisav selleks, et jätkuvalt kajastada teemasid, mis on olulised tavakodanikule.

  Lugupidamisega
  Teie kodanikuportaal • Inimesed on õiguskorra tarbijad

 • MTÜ TIKO on kujundanud seisukoha, et Eesti Vabariigis elavad inimesed on meie Riigikogu ja Valitsuse ning muude avalik – õiguslike asutuste ning ettevõtete tegevuse tarbijad.

  Vaata teemat MTÜ TIKO link **Päevauudised • Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste kontaktandmed

 • Lp Külastaja

  Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste edastamise osas on kodanikuportaalil üldtunnustatud põhimõtetest lähtuvalt õigus neid edastada või blokeerida.

  Küsimuste, uudiste ja info korral saate need esitada info@kodanikuportaal.eu .
  Küsimuse korral lisage, millal soovite vastust ning info või uudise esitamise korral võite jääda avalikuks kui ka anonüümseks, tehes oma edastuses vastava kirje.
  Head küsimist ja info edastamist

  Arvamusi avaldatud uudiste ja teemade kohta saate avaldada arvamus@kodanikuportaal.eu .
  Head arvamuse esitamist

  Tegusat toimetamist kõigile
  Kodanikuportaal • Portaali kontaktandmed

 • Hea külastaja
  Kodanikuportaalis kajastatud uudiste, teadaannete ja muu info kohta saate küsimusi esitada toimetaja uudistes avaldatud E-mailide kaudu.
  Lugupidamisega
  Toimetaja •  
    Tna, 18.02
    -3..4   Vhese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Luna- ja edelatuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on Lne-Eestis 0..+4, Ida-Eestis 0..-3C.
    Esmaspev, 18.02
  -15..-1   sel: Vhese pilvisusega sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, hommikuks prdub lunasse. hutemperatuur on -5..-11, kohati kuni -15, saartel -1..-5C. Peval: Vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Tuul prdub lunasse ja edelasse ning tugevneb peva jooksul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. hutemperatuur on Lne-Eestis 0..+4, Ida-Eestis 0..-3C.
  -3..4  
    Teisipev, 19.02
  -2..3   sel: Pilves ilm. Paiguti vib sadada vhest vihma vi lrtsi. Puhub edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. hutemperatuur on 0..+3, hakul Ida-Eestis kuni -2C. Peval: Pilves ilm. Ajuti sajab vihma. Puhub edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. hutemperatuur on +2..+5C.
  2..5  
    Kolmapev, 20.02
  0..3   sel: Pilves ilm. Ajuti sajab vihma ja lrtsi. Puhub edela- ja lnetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 12-15 m/s. hutemperatuur on 0..+3C. Peval: Pilves ilm, htul paiguti selgineb. Ajuti sajab vihma ja lrtsi, htul mitmel pool ka lund. Puhub lne- ja loodetuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-20 m/s. hutemperatuur on 0..+4, htuks langeb -1..-6C-ni.
  0..4  
   Pike
     tuseb: 07:53
     loojub: 17:19
   EMHI
   Hoiatused
   Ilm täna
   Ilm merel ja Peipsil
   Suusainfo