Avalehekülg


Kodanikuportaal tänab

 • Täname kõiki portaali külastajaid.

  Tagasiside on olnud piisav selleks, et jätkuvalt kajastada teemasid, mis on olulised tavakodanikule.

  Lugupidamisega
  Teie kodanikuportaal • Inimesed on õiguskorra tarbijad

 • MTÜ TIKO on kujundanud seisukoha, et Eesti Vabariigis elavad inimesed on meie Riigikogu ja Valitsuse ning muude avalik – õiguslike asutuste ning ettevõtete tegevuse tarbijad.

  Vaata teemat MTÜ TIKO link **Päevauudised • Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste kontaktandmed

 • Lp Külastaja

  Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste edastamise osas on kodanikuportaalil üldtunnustatud põhimõtetest lähtuvalt õigus neid edastada või blokeerida.

  Küsimuste, uudiste ja info korral saate need esitada info@kodanikuportaal.eu .
  Küsimuse korral lisage, millal soovite vastust ning info või uudise esitamise korral võite jääda avalikuks kui ka anonüümseks, tehes oma edastuses vastava kirje.
  Head küsimist ja info edastamist

  Arvamusi avaldatud uudiste ja teemade kohta saate avaldada arvamus@kodanikuportaal.eu .
  Head arvamuse esitamist

  Tegusat toimetamist kõigile
  Kodanikuportaal • Portaali kontaktandmed

 • Hea külastaja
  Kodanikuportaalis kajastatud uudiste, teadaannete ja muu info kohta saate küsimusi esitada toimetaja uudistes avaldatud E-mailide kaudu.
  Lugupidamisega
  Toimetaja •  
    Tna, 16.11
    4..10   Peamiselt pilves ilm. Kohati sajab vhest vihma. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 14-17 m/s. hutemperatuur on 4..10C.
    Laupev, 17.11
  -1..7   sel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vhest vihma. Puhub edelatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 14-18 m/s. hutemperatuur on 3..7, Luna-Eestis -1..+2C. Peval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vhest vihma. Tuul prdub edelast lnde ja loodesse 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 14-16 m/s. hutemperatuur on 4..8C.
  4..8  
    Phapev, 18.11
  1..6   sel: Pilves selgimistega ilm. Ida-Eestis sajab kohati vhest vihma vi lrtsi. Puhub loode- ja phjatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-18, hommikul tugevneb phjarannikul phja- ja kirdetuul puhanguti 22 m/s. hutemperatuur on 1..6C. Peval: Peamiselt pilves ilm. Ida-Eestis sajab kohati vhest vihma vi lrtsi. Puhub kirdetuul 7-12, puhanguti 15 m/s, saartel ja rannikul 12-16, puhanguti 22 m/s. hutemperatuur on 3..7C.
  3..7  
    Esmaspev, 19.11
  -1..3   sel: Pilves selgimistega ilm. Olulise sajuta. Puhub kirdetuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s. hutemperatuur on -1..+3C. Peval: Pilves selgimistega ilm. Olulise sajuta. Puhub kirdetuul 4-9, rannikul puhanguti 12 m/s. hutemperatuur on 0..+4C.
  0..4  
   Pike
     tuseb: 08:14
     loojub: 15:56
   EMHI
   Hoiatused
   Ilm täna
   Ilm merel ja Peipsil
   Suusainfo