Avalehekülg


Kodanikuportaal tänab

 • Täname kõiki portaali külastajaid.

  Tagasiside on olnud piisav selleks, et jätkuvalt kajastada teemasid, mis on olulised tavakodanikule.

  Lugupidamisega
  Teie kodanikuportaal • Inimesed on õiguskorra tarbijad

 • MTÜ TIKO on kujundanud seisukoha, et Eesti Vabariigis elavad inimesed on meie Riigikogu ja Valitsuse ning muude avalik – õiguslike asutuste ning ettevõtete tegevuse tarbijad.

  Vaata teemat MTÜ TIKO link **Päevauudised • Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste kontaktandmed

 • Lp Külastaja

  Küsimuste, uudiste, info ja arvamuste edastamise osas on kodanikuportaalil üldtunnustatud põhimõtetest lähtuvalt õigus neid edastada või blokeerida.

  Küsimuste, uudiste ja info korral saate need esitada info@kodanikuportaal.eu .
  Küsimuse korral lisage, millal soovite vastust ning info või uudise esitamise korral võite jääda avalikuks kui ka anonüümseks, tehes oma edastuses vastava kirje.
  Head küsimist ja info edastamist

  Arvamusi avaldatud uudiste ja teemade kohta saate avaldada arvamus@kodanikuportaal.eu .
  Head arvamuse esitamist

  Tegusat toimetamist kõigile
  Kodanikuportaal • Portaali kontaktandmed

 • Hea külastaja
  Kodanikuportaalis kajastatud uudiste, teadaannete ja muu info kohta saate küsimusi esitada toimetaja uudistes avaldatud E-mailide kaudu.
  Lugupidamisega
  Toimetaja •  
    Tna, 19.10
    7..11   Pilves selgimistega ilm. Kohati vib sadada vhest vihma. Puhub lne- ja loodetuul 3-8, phjarannikul kuni 10 m/s. hutemperatuur on 7..11C.
    Neljapev, 19.10
  3..11   sel: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vhest vihma. Puhub lne- ja loodetuul 5-10, phjarannikul puhanguti kuni 15 m/s, hommikul nrgeneb. hutemperatuur on 3..8, rannikul kuni 11C. Peval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub valdavalt lne- ja loodetuul 3-8, phjarannikul kuni 10, hommikul puhanguti 13 m/s. hutemperatuur on 7..11C.
  7..11  
    Reede, 20.10
  -1..7   sel: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. hutemperatuur on -1..+4, rannikul kuni 7C. Peval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. hutemperatuur on 5..9C.
  5..9  
    Laupev, 21.10
  -2..7   sel: Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-8, saartel puhanguti 13 m/s. hutemperatuur on -2..+3, saarte rannikul kuni +7C. Peval: Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-8, saartel puhanguti 13 m/s. hutemperatuur on 4..8C.
  4..8  
   Pike
     tuseb: 08:05
     loojub: 18:06
   EMHI
   Hoiatused
   Ilm täna
   Ilm merel ja Peipsil
   Suusainfo